OrCAD Eğitimi Akiza - Kampanyalar İçin Tıklayınız
Akiza

OrCAD Eğitimi

OrCAD Eğitimi
OrCAD Eğitimi Tanımı

OrCAD Eğitimi

OrCAD Eğitimi : Elektronik devre tasarımında, analog ve dijital elektronik devrelerin bilgisayar ile simülasyonunun gerçekleştirilmesi büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bunun için bir çok bilgisayar programı geliştirilmiştir. Bunlardan bazıları; Multisim (Electronic Workbench), Orcad, Proteus, Protel.

Kimler Katılabilir : Elektronik Devre Tasarımı ile ilgilenenler veya ilgilenmek isteyenler.OrCAD Eğitimi İçeriği


OrCAD Eğitimi çerçevesinde, elektronik devrelerin, bu programları kullanarak analiz ve simülasyonlarının nasıl gerçekleneceği anlatılacaktır.

OrCAD Eğitimi dahilinde ikinci kısımda, tasarlanan devrelerin fiziksel olarak gerçeklenebilmesi için baskılı devresinin nasıl hazırlanacağı anlatılacaktır. Baskılı devrenin hazırlanabilmesi için Protel, Orcad ve Proteus programlarının PCB (Printed Circuit Board) çizim için olan kısımları kullanılacaktır.


OrCAD Eğitimi İle İlgili Paketler

Elektronik


OrCAD Eğitimi


OrCAD Eğitimi

Galeri

OrCAD Eğitimi
OrCad Dizayn
OrCAD EğitimiOrCAD EğitimiOrCAD EğitimiOrCAD EğitimiOrCAD EğitimiOrCAD Eğitimi
OrCAD EğitimiOrCAD EğitimiOrCAD EğitimiOrCAD EğitimiOrCAD EğitimiOrCAD Eğitimi
OrCAD EğitimiOrCAD EğitimiOrCAD Eğitimi


EĞİTİMLERİMİZ


•  KAMPANYALARIMIZ

GAMES

Click for Akiza Games | Akiza Oyunları için tıklayın.


Kulak Ver

Hakiki büyük adamlar güzel ağaçlara benzer. Dallarında yuvalar kurulur, gölgesinde yorgunlar dinlenir, çiçeklerine sürünenler güzel koku alırlar, meyvesiyle açlar doyar ve yaprakları arasından dökülen güneş damlaları toprağa hayat verir. Hiç kimseye ve hiç bir şeye zararı dokunmaz.