Akiza - Kampanyalar İçin Tıklayınız
Akiza


KURUMSAL EĞİTİMLER


Kurumsal Eğitimler

Kurumların işlerini daha kolay ve ucuza yapabilmeleri, günümüz teknolojisine ayak uydurabilmelerine bağlı hale gelmiştir. Bu durum, kendisini güncel tutabilen kurumlara avantaj sağlarken çağın gerisinde kalmış kurumların piyasadan yavaş yavaş silinmesine sebep olmaktadır.

Sektörde, yeni metot ve teknolojilerin öğrenilebilmesi zaman ve masraf gerektiren bir işlemdir. Kurumların uzun süreç ve maliyetlerle kazanabileceği beceri ve tecrübeler, profesyonel eğitmenlerce verilen bir eğitim ile kısa sürede ve ucuza kazandırılabilmektedir.

Akiza Akademi, eğitimlerini kurumsal planda da vermektedir. Kurumunuzun ihtiyacı olan eğitimi, eğitim danışmanımız yardımıyla belirleyebilirsiniz. Kurumsal eğitimlerimiz, gerek Akiza Akademi eğitim merkezinde, gerekse kurumunuzun çalışma ortamında verilebilmektedir.


EĞİTİMLERİMİZ


•  KAMPANYALARIMIZ

GAMES

Click for Akiza Games | Akiza Oyunları için tıklayın.


Kulak Ver

Üstün lider işlerin yapılmasını çok küçük hareketlerle sağlar. Emirlerini bir çok kelimelerle değil, yaptığı birkaç işle yayar. Her şeyle bilgilenir, ancak nadiren karışır. Bir katalizördür ve eğer orada olmazsa, işler o kadar da iyi gitmeyecekse bile, başardığında hiçbir övgüyü üstüne almaz. Ve üstüne hiçbir övgü almadığı için övgü onu hiç terketmez.