Akiza - Kampanyalar İçin Tıklayınız
Akiza

SERTİFİKA


Akiza Bilişim Akademisi

Sertifika; kişinin belli bir konuda uzmanlaşmış olduğunu ve bu konuda yeterli pratik yapıp bunda başarı gösterdiğini, söz sahibi kişiler tarafından test edilerek onaylandığını gösteren belgedir.

Niçin Sertifika?

Rekabette avantaj sağlar: Sürekli güncellenen teknolojinin iş hayatındaki yerinin artması ve teknik araç ve metotların okul müfredatlarında yer bulamaması, yüksek rekabetli iş dünyasında diplomanın yanısıra sertifikanın da önemli olmasını sağlamıştır. Araştırmalar gösteriyor ki; sertifika alan kişiler işverenler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Çünkü, işverenler haklı olarak işe, başarılı olacağına en çok inandıkları kişiyi seçer. Sertifika da iş verenlere yönelik bir çeşit teminat ve yeterlilik belgesidir.

Kısa sürede tecrübe kazandırır: Uzun yıllar sonucunda elde edilebilecek tecrübe ve yetenekler, sertifika programları sayesinde kısa sürede edinilebilir. Böylece yeni işe hızlı ve sağlam bir başlangıç yapılmış olur.

Akiza Bilişim Akademisi, size geçerliliği olan değerli bir sertifika verir. Bilişim, yönetim ve pazarlama, medya ve yayıncılık, teknik eğitim konularında uzman ve sektördeki başarılı insanlar tarafından eğitim verilen Akiza Bilişim Akademisi'nde aldığınız eğitimle, o konudaki belli başlı diğer uluslararası geçerliliğe sahip sertifika sınavlarında da başarılı olacak düzeye gelirsiniz.EĞİTİMLERİMİZ


•  KAMPANYALARIMIZ

GAMES

Click for Akiza Games | Akiza Oyunları için tıklayın.


Kulak Ver

Kendini affetmeyen bir insanın bütün kusurları affedilebilir.