OrCAD Dersleri Akiza - Kampanyalar İçin Tıklayınız
Akiza

OrCAD Dersleri

OrCAD Dersleri
OrCAD Dersleri Tanımı

OrCAD Dersleri

OrCAD Dersleri : Elektronik devre tasarımında, analog ve dijital elektronik devrelerin bilgisayar ile simülasyonunun gerçekleştirilmesi büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bunun için bir çok bilgisayar programı geliştirilmiştir. Bunlardan bazıları; Multisim (Electronic Workbench), Orcad, Proteus, Protel.

Kimler Katılabilir : Elektronik Devre Tasarımı ile ilgilenenler veya ilgilenmek isteyenler.OrCAD Dersleri İçeriği


OrCAD Dersleri çerçevesinde, elektronik devrelerin, bu programları kullanarak analiz ve simülasyonlarının nasıl gerçekleneceği anlatılacaktır.

OrCAD Dersleri dahilinde ikinci kısımda, tasarlanan devrelerin fiziksel olarak gerçeklenebilmesi için baskılı devresinin nasıl hazırlanacağı anlatılacaktır. Baskılı devrenin hazırlanabilmesi için Protel, Orcad ve Proteus programlarının PCB (Printed Circuit Board) çizim için olan kısımları kullanılacaktır.


OrCAD Dersleri İle İlgili Paketler

Elektronik


OrCAD Dersleri


OrCAD Dersleri

Galeri

OrCAD Dersleri
OrCad Dizayn
OrCAD DersleriOrCAD DersleriOrCAD DersleriOrCAD DersleriOrCAD DersleriOrCAD Dersleri
OrCAD DersleriOrCAD DersleriOrCAD DersleriOrCAD DersleriOrCAD DersleriOrCAD Dersleri
OrCAD DersleriOrCAD DersleriOrCAD Dersleri


EĞİTİMLERİMİZ


•  KAMPANYALARIMIZ

GAMES

Click for Akiza Games | Akiza Oyunları için tıklayın.


Kulak Ver

Yazılım ve donanım arasındaki fark nedir? Programlar ve makineler arasındaki farktır. Uzun ve komplike bilgi serileri ile bu serileri uygumaya koyan makineler arasındaki farktır. Bana göre bir telefon kablosu yoluyla iletebildiğimiz herşey yazılım ve diğerleri de donanımdır. Bir piyano donanımdır ama notalar yazılımdır. Telefon donanımdır ama bir telefon numarası yazılımdır.