OrCAD Kurs Akiza - Kampanyalar İçin Tıklayınız
Akiza

OrCAD Kurs

OrCAD Kurs
OrCAD Kurs Tanımı

OrCAD Kurs

OrCAD Kurs : Elektronik devre tasarımında, analog ve dijital elektronik devrelerin bilgisayar ile simülasyonunun gerçekleştirilmesi büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bunun için bir çok bilgisayar programı geliştirilmiştir. Bunlardan bazıları; Multisim (Electronic Workbench), Orcad, Proteus, Protel.

Kimler Katılabilir : Elektronik Devre Tasarımı ile ilgilenenler veya ilgilenmek isteyenler.OrCAD Kurs İçeriği


OrCAD Kurs çerçevesinde, elektronik devrelerin, bu programları kullanarak analiz ve simülasyonlarının nasıl gerçekleneceği anlatılacaktır.

OrCAD Kurs dahilinde ikinci kısımda, tasarlanan devrelerin fiziksel olarak gerçeklenebilmesi için baskılı devresinin nasıl hazırlanacağı anlatılacaktır. Baskılı devrenin hazırlanabilmesi için Protel, Orcad ve Proteus programlarının PCB (Printed Circuit Board) çizim için olan kısımları kullanılacaktır.


OrCAD Kurs İle İlgili Paketler

Elektronik


OrCAD Kurs


OrCAD Kurs

Galeri

OrCAD Kurs
OrCad Dizayn
OrCAD KursOrCAD KursOrCAD KursOrCAD KursOrCAD KursOrCAD Kurs
OrCAD KursOrCAD KursOrCAD KursOrCAD KursOrCAD KursOrCAD Kurs
OrCAD KursOrCAD KursOrCAD Kurs


EĞİTİMLERİMİZ


•  KAMPANYALARIMIZ

GAMES

Click for Akiza Games | Akiza Oyunları için tıklayın.


Kulak Ver

Üstün lider işlerin yapılmasını çok küçük hareketlerle sağlar. Emirlerini bir çok kelimelerle değil, yaptığı birkaç işle yayar. Her şeyle bilgilenir, ancak nadiren karışır. Bir katalizördür ve eğer orada olmazsa, işler o kadar da iyi gitmeyecekse bile, başardığında hiçbir övgüyü üstüne almaz. Ve üstüne hiçbir övgü almadığı için övgü onu hiç terketmez.